Zmiany w wersji PHP

Na serwerach została dodana obsługa PHP w wersji 8.0. Najnowsze PHP jest szybsze od wersji 7.4 od 5% do 10%. Pojawiły się także nowości związane z programowaniem w tej wersji PHP. Dodano wsparcie dla: Union Types 2.0, WeakMaps, Attributes v2, Match Expression, Static Return and Mixed Types, Named arguments oraz wiele nowych funkcji. Równocześnie przypominamy, że wersja 7.2 oraz 7.3 zostaną w niedługim czasie usunięte z serwerów z racji braku wsparcia od strony PHP.

Uruchomienie WordPress Toolkit

Na serwerach hostingowych został uruchomiony WordPress Toolkit. Jest to narzędzie, które pomaga w zarządzaniu WordPressami na hostingu. Oprogramowanie pozwala na szybkie instalowanie WordPressa, aktualizacje i zarządzanie nim. WordPress Toolkit pozwala na zarządzanie wtyczkami oraz motywami z poziomu serwera, sprawdzenie bezpieczeństwa strony czy zmianę jej adresu URL w przypadku zmiany domeny. Narzędzie dostępne jest od pakietu hostingowego Small.

Nowy pakiet Mini

W związku z licznymi prośbami jakie otrzymaliśmy od Państwa, dotyczące konieczności uruchomienia małego pakietu hostingowego na proste i małe strony. Od 1 marca 2021 udostępniamy dlatego pakiet Mini, który spełnia te wymagania. Jest on dedykowany dla prostych stron wizytówek, małych blogów czy nawet mikro sklepów. Świetnie sprawdzi się jako pakiet dla landing page.

Zmiana cen usług

Ceny pakietów również uległy zmianie. Nowe ceny obowiązują od momentu przedłużania pakietu na kolejny okres abonamentowy. Ceny zostały dostosowane do aktualnych cen rynkowych, wdrożenia nowych funkcji jak DNS SEC czy WordPress Toolklit.

 Poniedziałek, Marzec 1, 2021

« Wróć