Od dnia 23.02.2021 występuje awaria w sieci komórkowej Play, która objawia się brakiem dostępu do naszych usług z tej sieci. Problem dotyczy niewielkiej grupy użytkowników Internetu z sieci Play.

Nasze usługi działają bez problemu i są osiągalne. Przekazaliśmy problem do techników firmy Play i cały czas czekamy na rozwiązanie tej sytuacji.

W razie problemów w dostępnie do serwera z sieci Play, należy kontaktować się z ich Biurem Obsługi Klienta Play.

 

Aktualizacja 24.02.2021

Awaria nadal nie jest rozwiązana po stronie sieci Play.

Od działu technicznego Play uzyskaliśmy informację, aby w przypadku wystąpienia tego problemu przełączyć się na inne sieci (T-Mobile, Orange), co wymaga włączonego roamingu krajowego.

Przełączenie na sieć niemacierzystą Play wpłynie na szybkość internetu.

 

Aktualizacja 25.02.2021

Awaria nadal nie jest rozwiązana po stronie sieci Play.

Wsparcie techniczne sieci Play przekazało nam nieoficjalną informację o błędzie w ich systemie, który powodują losową blokadę adresów IP. W przypadku wystąpienia problemu z dostępem do naszych usług u klientów korzystających z sieci Play, sugerujemy przełączenie na inne sieci takie jak T-Mobile lub Orange przy włączonym roamingu krajowym. Spowoduje to zmianę trasy Państwa sieci i umożliwi korzystanie z naszych usług.

Przełączenie na sieć niemacierzystą Play wpłynie na szybkość internetu.

 

Aktualizacja 26.02.2021

Informacja o trwającej awarii trafiła do mediów: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-02-25/awaria-internetu-od-vectry-zgloszenia-z-calego-kraju/

 

Aktualizacja 3.03.2021

Według informacji, jaką uzyskaliśmy od działu technicznego Play, awaria została rozwiązana.Środa, Luty 24, 2021

« Wróć